Harmonogram przesłuchań Konkursowych

Publikujemy harmonogram przesłuchań II, III i IV etapu Konkursu, które odbędą się w dniach 3 – 5 grudnia 2021 r. Wszystkie przesłuchania są otwarte dla publiczności.

ETAP II – 3.12.2021 r. (godz. 17:00 – 20:00)

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina (ul. Okólnik 2), Sala Audytoryjno-Kinowa im. K. Szymanowskiego

20 uczestników Konkursu
2 pianistów
Repertuar: Zygmunt Noskowski – Poemat symfoniczny „Step” op. 66
Józef Haydn – Symfonia „Wojskowa” G-dur nr 100
Czas przesłuchań: 10 minut dla każdego uczestnika

17:00 Rozpoczęcie przesłuchań

  • 17:10 – Hirokazu Amakasu (Japonia)
  • 17:20 – Tyler Bainter (USA)
  • 17:30 – Mariusz Błaszczyk (Polska)
  • 17:40 – Justyna Chmielek – Korbut (Polska)
  • 17:50 – Harmen Cnossen (Holandia)
  • 18:00 – Jorge García Cuenllas (Hiszpania)
  • 18:10 – Brandon Duras (USA)
  • 18:20 – José María González Olivares (Hiszpania)
  • 18:30 – Raimonds Gulbis (Łotwa)
  • 18:40 – Guntis Kumačevs (Łotwa)

18:50 – 19:10 – Przerwa

  • 19:10 – Jane Latron (Francja)
  • 19:20 – Won Lim (Korea Południowa)
  • 19:30 – Manuel Alejandro López Pérez (Hiszpania)
  • 19:40 – Man Ki Ma (Hong Kong)
  • 19:50 – Michelle Rakers (Dania)
  • 20:00 – Carlos Sancho (Hiszpania)
  • 20:10 – Michał Sowa (Polska)
  • 20:20 – Marvin Stutz (Niemcy)
  • 20:30 – Lauren Wasynczuk (USA)
  • 20:40 – Mariusz Zaraś (Polska)

20:50 – Zakończenie przesłuchań


ETAP III – 4.12.2021 r. (godz. 10:00 – 20:00)

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina (ul. Okólnik 2), Sala Audytoryjno-Kinowa im. K. Szymanowskiego

20 uczestników Konkursu
Dęta orkiestra kameralna (9 muzyków)
Repertuar: Charles Gounod – Petite symphonie pour vents
Czas przesłuchań: 20 minut dla każdego uczestnika

10:00 rozpoczęcie przesłuchań (sesja poranna)

  • 10:00 – Hirokazu Amakasu (Japonia)
  • 10:20 – Tyler Bainter (USA)
  • 10:40 – Mariusz Błaszczyk (Polska)
  • 11:00 – Justyna Chmielek – Korbut (Polska)
  • 11:20 – Harmen Cnossen (Holandia)

11:40 12:20 Przerwa

  • 12:20 – Jorge García Cuenllas (Hiszpania)
  • 12:40 – Brandon Duras (USA)
  • 13:00 – José María González Olivares (Hiszpania)
  • 13:20 – Raimonds Gulbis (Łotwa)
  • 13:40 – Guntis Kumačevs (Łotwa)

14:00 – Zakończenie sesji porannej

16:00 – Rozpoczęcie przesłuchań (sesja wieczorna)

  • 16:00 – Jane Latron (Francja)
  • 16:20 – Won Lim (Korea Południowa)
  • 16:40 – Manuel Alejandro López Pérez (Hiszpania)
  • 17:00 – Man Ki Ma (Hong Kong)
  • 17:20 – Michelle Rakers (Dania)

17:40 18:20 Przerwa

  • 18:20 – Carlos Sancho (Hiszpania)
  • 18:40 – Michał Sowa (Polska)
  • 19:00 – Marvin Stutz (Niemcy)
  • 19:20 – Lauren Wasynczuk (USA)
  • 19:40 – Mariusz Zaraś (Polska)

20:00 – Zakończenie przesłuchań III etapu


Na podstawie wyników II i III etapu, Jury wyłoni 3 finalistów Konkursu


ETAP IV – 5.12.2021 r. (godz. 16:00 – 17:45)

Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy (ul. I. Gandhi 9)

3 uczestników Konkursu (finalistów)
Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
Repertuar: Jared Destro – Madonna of the lilies
Jiazi Shang – Double Third Festival
Czas przesłuchań: 30 minut dla każdego uczestnika

16:00 Rozpoczęcie przesłuchań

  • 16:05 – Finalista nr 1
  • 16:40 – Finalista nr 2
  • 17:15 – Finalista nr 3

17:45 Zakończenie przesłuchań Konkursowych


Ogłoszenie wyników Konkursu oraz występ Laureatów odbędzie się podczas Koncertu Galowego o godz. 19:00
5.12.2021 r. w Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *